Verbouwing kantine
De kantine
Regelement Kantine

Onze kantine wordt beheerd door Leo Goossens en Rinus Buijs. Leo schroomt er niet voor om aan de voor hem verkeerde kant van de bar plaats te nemen om met Jan en Alleman een gezellig praatje te houden. Ook Rinus is van het type 'gezellige kastelein'.
Openingstijden kantine :
maandag : gesloten (behalve op wedstrijddagen)
dinsdag 19:30 - 23:00
woensdag 19:30 - 23:00
donderdag 19:30 - 23:00
vrijdag 19:30 - 23:00
zaterdag 08:30 - 18:30
zondag : 9:00 - 16:00 of 9:00 - 18:30 tijdens wedstrijden Roosendaal 1

Leo Goossens Rinus Buijs
Natuurlijk kunnen Rinus en Leo de kantine niet alleen runnen. Achter de bar zijn dan ook regelmatig de gezichten van Francien Broeren, Petra Seijkens, Diana van Broekhoven, Ad Bruijns, Marij Potters, Anja van den Berg, Linda Rademakers, Adriënne van de Broek of Jos van den Berg te zien. Zij voorzien u graag van een koel of warm drankje.
Mocht u wat willen eten? In de keuken wordt het vakkundig klaargemaakt door Ria Buijs, Jessica Cappetijn of Nel Braat.
Mocht u het kantinepersoneel nog beter leren kennen of sowieso eens de gezellige sfeer van onze kantine willen proeven, kom dan gerust eens langs.
De Bar
Andere sporten die in de kantine beoefent kunnen worden : Tafeltennis, biljarten en darten
Afgelopen jaar zijn er diverse plannen ontwikkeld om de kantine van voetbalvereniging Roosendaal weer aan de eisen te laten voldoen van deze tijd. Wat betreft alleen al het sanitair was Roosendaal verplicht om iets te gaan doen. Een werkgroep bestaande uit vrijwilligers hebben toen heel de situatie bekeken en samen met een paar grote bedrijven uit de gemeente Roosendaal is er toen een heel verlanglijstje gemaakt zoals Roosendaal het zouden willen hebben. Met de tekening en de offertes in de hand is er een 3 fase plannen opgesteld.
Fase 1 is de aanbouw van nieuw sanitair en het vergroten en upgraden van de bestuurskamer.
Fase2 is het moderniseren van de keuken.
Fase 3 is de kantine zelf aanpakken. (styling, geluid en elektrische installatie) en de bewuste kooi voor de kantine.
Na iedere fase wordt er even pas op de plaats gemaakt om te kijken waar de voetbalvereniging staat financieel, want Roosendaal krijgt jammer genoeg geen of bijna geen subsidie voor deze noodzakelijke verbouwing. Dus iedere cent zal twee keer omgekeerd moeten worden. Gelukkig heeft Roosendaal een paar zeer goede sponsors die Roosendaal lucht geven om deze klus te gaan klaren, dit in financiële vorm of materieel. Een zeer goed voorbeeld is hiervan het grondwerkers bedrijf Bakx uit Roosendaal dat zowel manuren als materieel gratis beschikbaar heeft gesteld.
Afgelopen augustus heeft RKvv Roosendaal de benodigde vergunningen gekregen van de gemeente waardoor Henk van Loon direct met al zijn vrijwilligers aan de slag is gegaan om fase een te gaan realiseren. Dankzij deze vrijwilligers moet het voor de voetbalvereniging mogelijk zijn om alle drie de fase's in deze competitie te realiseren. Bij Roosendaal was het al bekend dat de vereniging veel te danken heeft aan de vrijwilligers maar dat een project van deze omvang ook met vrijwilligers mogelijk is wel zeer bijzonder in deze tijd terwijl iedereen het zeer druk heeft.
De opening en afronding van Fase 1 zal ergens in december gaan gebeuren als dit tempo aangehouden wordt. Om direct door te kunnen gaan zonder pauze zoekt de vereniging nog diverse sponsors die financieel cq materieel willen sponsoren.
Deze sponsors kunnen contact opnemen met Henk van Loon 0165 550095 of met Hans Snoeijs. 0165 555595.
Naast het kampioenschap van Roosendaal 1, tenminste gezien de plaats op de ranglijst is dit het tweede grote succes wat de voetbalvereniging gaat behalen. Promotie gaan we vieren natuurlijk in onze aangepaste kantine.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Laatste nieuws 03-01-2009
Nieuwe toiletgroep geopend op winterontbijt .
RKvv Roosendaal heeft er weer een juweelte bij, tijdens het winterontbijt is door Henk van Loon (de bouwmeester) de nieuwe toiletgroep in gebruik genomen. Dit betekent dat de eerste fase van de grote verbouwing klaar is en dat er begonnen kan worden aan fase 2 (de bestuurskamer en de keuken)
Één 1/2 jaar geleden is door Ger Maters, van Maters en de Koning Ingenieursburo, de laatste hand gelegd aan de tekening voor de nieuwe toiletgroep (dit geheel gratis voor de vereniging) en nu met vele vrijwilligers is hij al in gebruik genomen en de reacties waren zeer lovend.
Dankzij vele bedrijven die sponsoring van materiaal en of diensten gaven aan RKvv Roosendaal en natuurlijk niet te vergeten de vrijwilligers is het mogelijk gemaakt om deze verbouwing ruimschoots binnen de begroting te houden waardoor direct doorgegaan kan worden met de volgende fase.
De komende periode zoekt de bouwploeg nog vrijwilligers die meekunnen werken. Geef je op bij Henk van Loon en of Hans Snoeijs. Alle hulp is welkom.
De volgende sponsors hebben het mogelijk gemaakt om deze fase tot een succes te volbrengen :
Ingenieursburo Maters & de Koning BV
Contactpersoon: G. Maters
Multatulilaan 8
4707 LZ RoosendaalTel: 0165-524524
Fax: 0165-524525
E-mail: g.maters@matersdekoning.nl
============================
T. Godschalk Tegelwerken en Afbouw
Contactpersoon: T. Godschalk
Heerma van Vosstraat 6
4708 AX Roosendaal
Tel: 0165-536616
============================
Diverse materialen en gereedschappen
Praxis Roosendaal
Laan van België 53 B
4701 CJ Roosendaal
Tel.: 0165-534496
============================
Topsystemen systeemplafonds, -wanden & verlichting
Contactpersoon: Tonio Kivits
Westelijke Havendijk 17D
4703 RA Roosendaal
Tel: 0165-530052
Fax: 0165-530833
E-mail: info@topsystemen.nl
============================
Bakx grondwerken Roosendaal BV.
Contactpersoon : G. Bakx
Passenberg 4
4707 RL Roosendaal
Tel: 0165-555566
Fax: 0165-550707
E-mail: info@bakxroosendaal.nl
============================
De volgende Roosendaal vrijwilligers (onze kanjers) hebben zich ingezet bij de realisering van Fase een :
Henk van Loon
Rini Heijnen
Rien Koevoet
Ad van de Broek
Hans Snoeijs
Jan Mouwen
Theo Godschalk
Rinus Buys
Ronald Jansen
Bram Jansen
Hans Nagtzaam
Leo Rademakers
Lucien van de Mark
Corne van Ostaayen
Jan Roks
Jordi Buijk
Niels Drooger
Frank van Akkeren
Ger Krijnen
Jeroen Krijnen
Christ Hoogeveen
Tom van de Brand
Nichel Potters
Bas van Rijthoven
Jack de Rooy
Peter Geeraers
Jos va de Berg
Ad Bruijns
Jacque Broere
Perry van Broekhoven
Pieter Santbergen
Jan Broos
Jan Jongmans
Peter van Aart (Braat)
9 februari : Jimmy Dudok (Heren 5), Jelte Walravens (Meisjes 1), Richard Buijs (Meisjes B1), Raimon Schaap (C2), Jorik van der Heijden (D1), Jim Barendse (D2), Jan Brulin (Heren )
10 februari : Brian Maduro (Heren 5), Lucas de Koning (B5), Denise van Loon (Meisjes B1)
11 februari : Max van Zeijl (F7), Peder Vriens (C2), Syb van Ham (E10), Resham Kalpoe (A4)
12 februari : Esra Sahin (Meisjes D1), Luc Jacobsz (Heren 10), Sten Uitdewilligen (F11), Jens Koning (F12)
13 februari : Lincy Disco (Meisjes B1)