• Programma thuis

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    22 apr. 14:30Roosendaal 1 - Terneuzen 1W.A.L. (Wim) Broekhoven
    24 apr. 18:30Roosendaal JO13-1 - JVOZ JO13-2
    26 apr. 19:30Roosendaal 12 - SC Gastel 8
    28 apr. 10:00Roosendaal JO7-3 - Prinsenland JO7-1
    28 apr. 10:15Roosendaal JO9-2 - VVR JO9-1
    28 apr. 10:15Roosendaal JO8-2 - TVC Breda JO8-1
    28 apr. 10:15Roosendaal JO11-3 - Cluzona JO11-1
    28 apr. 10:15Roosendaal JO9-5 - Roosendaal JO9-6
    28 apr. 10:15Roosendaal JO11-1 - RBC JO11-1
    28 apr. 10:15Roosendaal JO9-1 - Arnemuiden JO9-1
    28 apr. 10:15Roosendaal JO11-4 - WHS JO11-1
    28 apr. 10:15Roosendaal JO13-1 - Alexandria'66 JO13-1
    28 apr. 11:45Roosendaal JO14-3 - Roosendaal JO14-2
    28 apr. 13:15Roosendaal G1G - Sarto G2
    28 apr. 13:15Roosendaal JO17-1 - RCS JO17-1J. (Jack) van Huijgevoort
    28 apr. 13:15Roosendaal JO15-3 - Groen Wit JO15-1
    28 apr. 13:15Roosendaal JO15-5 - BSC JO15-1
    28 apr. 13:15Roosendaal JO16-1 - Oranje Wit JO16-2
    28 apr. 15:00Roosendaal JO17-4 - Kogelvangers JO17-1
    29 apr. 09:30Roosendaal 13 - De Fendert 2
    29 apr. 09:30Roosendaal 5 - IFC 3
    29 apr. 09:30Roosendaal 10 - NSV 6
    29 apr. 12:30Roosendaal 8 - Cluzona 3
    29 apr. 12:30Roosendaal 12 - NSV 5
    29 apr. 12:30Roosendaal 14 - HSC'28 3
    29 apr. 12:30Roosendaal 7 - Nieuw Borgvliet 2
    5 mei. 09:00Roosendaal JO11-7 - BSC JO11-1
    5 mei. 09:00Roosendaal JO12-3 - TVC Breda JO12-2
    5 mei. 09:00Roosendaal JO8-1 - ASWH JO8-3
    5 mei. 09:00Roosendaal JO10-3 - Virtus JO10-2
    5 mei. 09:00Roosendaal JO7-1 - DVO'60 JO7-1
    5 mei. 09:00Roosendaal JO8-6 - Unitas'30 JO8-6
    5 mei. 09:00Roosendaal JO13-6 - Zwaluwe JO13-2
    5 mei. 09:00Roosendaal JO11-2 - FC Bergen JO11-1
    5 mei. 09:00Roosendaal JO8-3 - MOC'17 JO8-6
    5 mei. 09:00Roosendaal JO8-4 - Steenbergen JO8-1
    5 mei. 10:00Roosendaal JO7-2 - DOSKO JO7-1
    5 mei. 10:00Roosendaal JO7-4 - Cluzona JO7-3
    5 mei. 10:15Roosendaal JO9-6 - BSC JO9-4
    5 mei. 10:15Roosendaal JO11-6 - Halsteren JO11-4
    5 mei. 10:15Roosendaal JO9-3 - Prinsenland JO9-1
    5 mei. 10:15Roosendaal JO13-2 - SC Gastel JO13-1
    5 mei. 10:15Roosendaal JO14-2 - Unitas'30 JO14-5
    5 mei. 10:15Roosendaal JO11-5 - Kapelle JO11-1
    5 mei. 10:15Roosendaal JO13-1 - Spijkenisse JO13-1R. (Rik) Bulkmans
    5 mei. 10:15Roosendaal JO9-4 - Prinsenland JO9-2
    5 mei. 11:45Roosendaal MO15-1 - DSE MO15-1
    5 mei. 11:45Roosendaal JO13-3 - Gesta JO13-1
    5 mei. 11:45Roosendaal JO14-1 - JEKA JO14-1
    5 mei. 11:45Roosendaal MO13-1 - VCK MO13-1
    5 mei. 13:15Roosendaal MO15-2 - Gloria UC MO15-1
    5 mei. 13:15Roosendaal JO15-4 - De Fendert JO15-1
    5 mei. 13:15Roosendaal JO15-2 - Victoria'03 JO15-1
    5 mei. 13:15Roosendaal JO17-1 - Boeimeer JO17-1
    5 mei. 15:00Roosendaal JO17-6 - Prinsenland JO17-2
    6 mei. 11:30Roosendaal 2 - Internos 2
    6 mei. 12:30Roosendaal 11 - Alliance 3
    6 mei. 12:30Roosendaal 6 - VCW 2
    6 mei. 12:30Roosendaal VR2 - DEVO VR1
    6 mei. 12:30Roosendaal 9 - Rood-Wit W 5
    6 mei. 14:30Roosendaal 1 - Breskens 1
  • Programma uit

    DatumWedstrijdScheidsrechter
    25 apr. 18:00DVO'60 JO7-1 - Roosendaal JO7-2
    25 apr. 18:30Virtus JO12-1 - Roosendaal JO12-3
    25 apr. 19:00SC Welberg JO13-1G - Roosendaal JO13-6Tunders, G.M.J. (Gidion)
    25 apr. 19:30VVR JO17-2 - Roosendaal JO17-3
    26 apr. 18:45NSV 6 - Roosendaal 10
    26 apr. 19:30RSV 4 - Roosendaal 11
    28 apr. 08:45Klundert JO8-1 - Roosendaal JO8-6
    28 apr. 08:45Klundert JO10-1 - Roosendaal JO10-3
    28 apr. 09:00Noordhoek JO7-1 - Roosendaal JO7-4
    28 apr. 09:00DVO'60 JO9-1 - Roosendaal JO9-4
    28 apr. 09:45Tholense Boys JO11-2 - Roosendaal JO11-5
    28 apr. 10:00Hansweertse Boys JO11-1 - Roosendaal JO11-7
    28 apr. 10:00Unitas'30 JO13-6 - Roosendaal JO13-6Nouws, G. (Gijs)
    28 apr. 10:15Roosendaal JO9-5 - Roosendaal JO9-6
    28 apr. 10:30Altena JO8-1 - Roosendaal JO8-1
    28 apr. 10:30Dubbeldam JO14-1 - Roosendaal JO14-1
    28 apr. 10:30Oranje Wit JO15-1 - Roosendaal JO15-1J. (Jack) Dhondai
    28 apr. 10:30JEKA JO13-3 - Roosendaal JO13-3
    28 apr. 11:15Terneuzen MO13-1 - Roosendaal MO13-1
    28 apr. 11:30Victoria'03 JO13-1 - Roosendaal JO13-2
    28 apr. 11:45Roosendaal JO14-3 - Roosendaal JO14-2
    29 apr. 10:00SC Gastel VR2 - Roosendaal VR2
    29 apr. 10:00Victoria'03 4 - Roosendaal 11Dielemans, J. (Jelle)
    29 apr. 12:00Be Ready 2 - Roosendaal 6
    29 apr. 12:00Nieuw Borgvliet 3 - Roosendaal 9
    29 apr. 12:00Wernhout 2 - Roosendaal 4W. (Wil) Zuykerbuyk
    29 apr. 14:30UVV'40 1 - Roosendaal 1A. (Ahmed) Chahid
    2 mei. 18:00MOC'17 JO8-6 - Roosendaal JO8-4
    3 mei. 20:00DIOZ 3 - Roosendaal 13
    5 mei. 08:30Unitas'30 JO9-2 - Roosendaal JO9-2
    5 mei. 08:30JEKA JO8-1 - Roosendaal JO8-2
    5 mei. 09:00Kogelvangers JO13-1 - Roosendaal JO13-5
    5 mei. 09:00Kogelvangers JO8-1 - Roosendaal JO8-5
    5 mei. 10:00Terneuzen JO10-1 - Roosendaal JO10-1
    5 mei. 10:00SC Kruisland JO9-1 - Roosendaal JO9-5
    5 mei. 10:15MZC'11 JO11-2 - Roosendaal JO11-4
    5 mei. 10:30HSSC'61 MO17-1 - Roosendaal MO17-1
    5 mei. 10:30MZC'11 JO9-1 - Roosendaal JO9-1
    5 mei. 11:00TVC Breda JO15-1 - Roosendaal JO15-3
    5 mei. 11:15Steenbergen JO15-2 - Roosendaal JO15-5
    5 mei. 11:15SEOLTO JO7-1 - Roosendaal JO7-3
    5 mei. 11:30Alliance JO14-1 - Roosendaal JO14-3
    5 mei. 12:30WVV'67 JO17-2 - Roosendaal JO17-5
    5 mei. 12:45NVS JO17-1 - Roosendaal JO17-4
    5 mei. 14:30RBC JO15-1 - Roosendaal JO15-1
    6 mei. 10:00SC Gastel 4 - Roosendaal 7
    6 mei. 10:00DOSKO 8 - Roosendaal 14Brugmans, M.W.J.M. (Ruud)
    6 mei. 10:00RSV 6 - Roosendaal 12
    6 mei. 11:00De Schutters 2 - Roosendaal 13
    6 mei. 12:00Rood-Wit W 3 - Roosendaal 5
    6 mei. 12:30Terneuzen VR1 - Roosendaal VR1
    6 mei. 14:30FC Bergen 5 - Roosendaal 10