• Roosendaal 10 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braat, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechterDetails
    26 apr. 18:45NSV 6Roosendaal 10
    29 apr. 09:30Roosendaal 10NSV 6
    6 mei. 14:30FC Bergen 5Roosendaal 10
    10 mei. 10:00Nieuw Borgvliet 4Roosendaal 10
    13 mei. 09:30Roosendaal 10Vivoo 4
    20 mei. 10:00ODIO 4Roosendaal 10
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 apr.Roosendaal 10 - DOSKO 710 - 0
    15 apr.METO 4 - Roosendaal 103 - 0
    20 apr.Vivoo 4 - Roosendaal 100 - 1
    22 apr.WVV'67 4 - Roosendaal 100 - 2
  • Poulestanden 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lepelstraatse Boys 51515001731316045
    2ODIO 4131003115259030
    3METO 41390460392127
    4Vivoo 41490595425327
    5Hansweertse Boys 31371545311422
    6Nieuw Borgvliet 41360780493118
    7Roosendaal 10125162926316
    8DOSKO 7144285769-1214
    9FC Bergen 5143292867-3911
    10WVV'67 414211139119-807
    11NSV 613011211252-2411

    Poulestanden 10 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alliance 511003123
    2Roosendaal 10100113-20

    Poulestanden 10 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 1011001103
    2BSC 710011100

    Poulestanden 10 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 10320111746
    2BSC 5320111836
    3Alliance 3320110736
    4DIOZ 33003414-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Broekman, JasonTeamspeler
    Deijl, Maikel vanTeamspeler
    Hellemons, DaveyTeamspeler
    Jansen, RobinTeamspeler
    Jochems, JeroenTeamspeler
    Jong, Baco deTeamspeler
    Kramers, BartTeamspeler
    Luytgaarden, Robin van deTeamspeler
    Oosterhout, Thijs vanTeamspeler
    Rijsbergen, Chris vanTeamspeler
    Roks, AndreTeamspeler
    Vissers, PieterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.