• Roosendaal 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Monden, AlwinTechnische stafTrainer/coach
    Oosterhout, Madeleine vanMedische stafVerzorger
    Osta, Niels vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Ruiten, Dennis vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Vogel, CeesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechterDetails
    6 mei. 11:30Roosendaal 2Internos 2
    10 mei. 11:30Roosendaal 2Steenbergen 2
    13 mei. 12:00Hoeven 2Roosendaal 2
    20 mei. 11:30Roosendaal 2Virtus 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 apr.Unitas'30 2 - Roosendaal 22 - 3
    19 apr.Steen 2 - Roosendaal 25 - 1
    22 apr.Roosendaal 2 - JEKA 40 - 3
  • Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoeven 217103446242233
    2Steenbergen 21693448351330
    3Virtus 21792640301029
    4SC Gastel 2169163535028
    5Internos 21790849391027
    6JEKA 4167543535026
    7Zundert 21782752391326
    8Terneuzen 21680839291024
    9Steen 2154472932-316
    10Unitas'30 2174493953-1416
    11Roosendaal 2173592645-1914
    12Boeimeer 21733112769-4212

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 222006156
    2Cluzona 221013213
    3JEKA 6200228-60

    Poulestanden 2 (B1240 Mannen beker reserve 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge 211004133
    2Roosendaal 2100114-30

    Poulestanden 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 211003033
    2HVV'24 2100103-30

    Poulestanden 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 211003303
    2DSE 210013300
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bakker, Remco deTeamspelerMiddenvelder
    Baljeu, JayTeamspelerVerdediger
    Bezooijen, Rick vanTeamspelerMiddenvelder
    Broeke, Joey van denTeamspelerDoelverdediger
    Castro, FabioTeamspelerMiddenvelder
    Gerritsen, YouriTeamspelerVerdediger
    Golijanin, BorisTeamspelerAanvaller
    Jongh, Aswin deTeamspelerMiddenvelder
    Leeuwen, Stefan vanTeamspelerMiddenvelder
    Nooij, JulianTeamspelerAanvaller
    Osta, Niels vanTeamspeler
    Overveld, Lars vanTeamspelerAanvaller
    Roebroeks, DannyTeamspelerVerdediger
    Smit, RobinTeamspelerAanvaller
    Tielen, RexTeamspelerMiddenvelder
    Tran, Hoa VanTeamspelerMiddenvelder
    Veraart, KevinTeamspelerDoelverdediger
    Vriens, PederTeamspelerDoelverdediger
    Wit, Rik deTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.