• Programma thuis

    DatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterDetails
    21 mei. 08:45regulierRoosendaal JO12-3 - Kogelvangers JO12-1
    21 mei. 08:45regulierRoosendaal JO12-4 - Oranje-Blauw'14 JO12-1JM
    21 mei. 08:45regulierRoosendaal JO11-4 - DSE JO11-4
    21 mei. 08:45regulierRoosendaal JO11-6 - Victoria'03 JO11-2
    21 mei. 09:00regulierRoosendaal JO8-1 - Baronie JO8-2
    21 mei. 09:00regulierRoosendaal JO8-2 - Hoeven JO8-1
    21 mei. 09:00regulierRoosendaal JO8-5 - De Fendert JO8-2
    21 mei. 09:00regulierRoosendaal JO10-2 - DIA JO10-1
    21 mei. 09:00regulierRoosendaal JO7-2 - WVV'67 JO7-1
    21 mei. 09:20regulierRoosendaal JO7-2 - VVC'68 JO7-1
    21 mei. 09:20regulierRoosendaal JO7-4 - Moerse Boys JO7-2
    21 mei. 10:00regulierRoosendaal JO7-1 - SEOLTO JO7-1
    21 mei. 10:00regulierRoosendaal JO7-5 - SC Gastel JO7-1
    21 mei. 10:10regulierRoosendaal JO7-6 - Steenbergen JO7-1
    21 mei. 10:10regulierRoosendaal JO7-5 - Cluzona JO7-1
    21 mei. 10:15regulierRoosendaal JO14-2 - HZ'75 JO14-1
    21 mei. 10:15regulierRoosendaal JO9-4 - Tholense Boys JO9-1
    21 mei. 10:15regulierRoosendaal JO9-5 - Alliance JO9-2
    21 mei. 10:15regulierRoosendaal JO13-5 - Klundert JO13-1
    21 mei. 10:15regulierRoosendaal JO10-4 - DIOZ JO10-1
    21 mei. 10:15regulierRoosendaal JO10-5 - BSC JO10-4
    21 mei. 10:15regulierRoosendaal JO11-1 - MOC'17 JO11-2
    21 mei. 10:15regulierRoosendaal JO14-1JM - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1
    21 mei. 10:15regulierRoosendaal JO13-1JM - BSC JO13-1P.M. (Patrick) Baremans
    21 mei. 10:20regulierRoosendaal JO7-1 - NSV JO7-1
    21 mei. 11:00regulierRoosendaal JO7-3 - SEOLTO JO7-2
    21 mei. 11:10regulierRoosendaal JO7-3 - Kogelvangers JO7-1
    21 mei. 11:45regulierRoosendaal JO14-3 - Cluzona JO14-1JM
    21 mei. 11:45regulierRoosendaal JO13-4 - Halsteren JO13-4
    21 mei. 13:15regulierRoosendaal MO17-2 - SC Welberg MO17-1
    21 mei. 13:15regulierRoosendaal JO15-3 - Vivoo JO15-1JM
    21 mei. 13:15regulierRoosendaal JO15-4 - DSE JO15-1
    21 mei. 13:15regulierRoosendaal MO15-1 - Unitas'30 MO15-1
    21 mei. 13:15regulierRoosendaal JO17-1 - Spirit JO17-1H. (Abdel Hakim) El Hatri
    21 mei. 15:15regulierRoosendaal JO19-3 - Sprundel JO19-1D. (Dennis) Leus
    21 mei. 15:15regulierRoosendaal JO19-1 - Unitas'30 JO19-1Afgeschermd
    22 mei. 09:30regulierRoosendaal VR2 - Achtmaal VR1
    22 mei. 09:30regulierRoosendaal 11 - De Schutters 4W.H.M. (Wim) Hartmans
    22 mei. 11:30regulierRoosendaal 3 - DOSKO 2
    22 mei. 11:30regulierRoosendaal 2 - TSV Gudok 2A.J. (Ad) Koremans
    22 mei. 12:30regulierRoosendaal 6 - Vivoo 3
    22 mei. 12:30regulierRoosendaal 7 - NVS 2
    22 mei. 12:30regulierRoosendaal 14 - DOSKO 6
    25 mei. 19:00regulierRoosendaal G1JM - ST Viola/Gilze G1
    28 mei. 08:45regulierRoosendaal JO11-5 - Krabbendijke JO11-1
    28 mei. 11:45regulierRoosendaal JO13-2JM - SEOLTO JO13-1
    28 mei. 11:45regulierRoosendaal JO15-1 - SC Feyenoord JO15-1R. (Ron) Claessen
    28 mei. 13:15regulierRoosendaal JO19-2 - SC Gastel JO19-1G.A. (Guus) Johann
    28 mei. 13:15regulierRoosendaal JO16-1 - UNA JO16-1Afgeschermd
    28 mei. 14:30regulierRoosendaal O23-1 - RBC O23-1
    28 mei. 15:00regulierRoosendaal JO19-6 - TVC Breda JO19-1
    28 mei. 15:00regulierRoosendaal MO17-1 - Wieldrecht MO17-1H. (Han) Cranen
    28 mei. 15:15regulierRoosendaal MO19-1 - Beek Vooruit MO19-1
    29 mei. 09:30regulierRoosendaal 11 - BSC 7
    29 mei. 11:30regulierRoosendaal 4 - HVV'24 2C.P. (Chris) Nieuwland
    29 mei. 11:30regulierRoosendaal VR1 - SC 't Zand VR2
    29 mei. 12:30regulierRoosendaal 14 - METO 4
    29 mei. 14:30regulierRoosendaal 1 - RBC 1S.F. (Sterre) Bijlsma
    6 jun. 09:30regulierRoosendaal 3 - Terheijden 2
    6 jun. 11:30regulierRoosendaal 2 - RWB 2
    9 jun. 19:30oefenRoosendaal JO23-1 - TSC JO19-1
    9 jun. 19:30oefenRoosendaal JO19-1 - TSC JO19-2
    12 jun. 11:30oefenRoosendaal 4/6 - db Cargo
  • Programma uit

    DatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterDetails
    19 mei. AFGELASTregulierDOSKO 4 - Roosendaal 6L (Bart) Rens
    21 mei. 08:30regulierMOC'17 JO8-1 - Roosendaal JO8-3
    21 mei. 08:30regulierMOC'17 JO8-4 - Roosendaal JO8-4
    21 mei. 08:30regulierMOC'17 JO10-2 - Roosendaal JO10-1
    21 mei. 08:30regulierMOC'17 MO11-1 - Roosendaal MO11-1
    21 mei. 09:00regulierDVO'60 JO8-1 - Roosendaal JO8-6
    21 mei. 09:00regulierAlliance JO9-1 - Roosendaal JO9-2
    21 mei. 09:00regulierAlliance JO7-1 - Roosendaal JO7-4
    21 mei. 09:10regulierDEVO JO7-1 - Roosendaal JO7-4
    21 mei. 09:10regulierVivoo JO7-1JM - Roosendaal JO7-2
    21 mei. 09:30regulierDe Fendert JO10-1 - Roosendaal JO10-3
    21 mei. 09:30regulierMZC'11 JO11-1 - Roosendaal JO11-3J. (Julien) Totte
    21 mei. 09:45regulierOranje Wit JO9-1 - Roosendaal JO9-1
    21 mei. 10:00regulierSV Meerkerk MO17-1 - Roosendaal MO17-1
    21 mei. 10:00regulierSJO De Markiezaten JO7-1 - Roosendaal JO7-6
    21 mei. 10:10regulierBSC JO7-1 - Roosendaal JO7-1
    21 mei. 10:15regulierRFC JO15-1 - Roosendaal JO15-2
    21 mei. 10:20regulierRillandia JO7-1 - Roosendaal JO7-6
    21 mei. 10:20regulierVictoria'03 JO7-1 - Roosendaal JO7-5
    21 mei. 10:30regulierVCW JO12-1 - Roosendaal JO12-2AJA (Bram) Schouwenaars
    21 mei. 10:30regulierSC Gastel JO13-1 - Roosendaal JO13-2JMS. (Sebastian) Frik
    21 mei. 10:45regulierSPS JO11-1JM - Roosendaal JO11-5
    21 mei. 11:00regulierTVC Breda JO11-2 - Roosendaal JO11-2
    21 mei. 11:20regulierSVC JO7-1 - Roosendaal JO7-3
    21 mei. 11:30regulierSteenbergen JO16-2 - Roosendaal JO16-3
    21 mei. 11:30regulierNSV JO12-1 - Roosendaal JO12-1
    21 mei. 11:30regulierOJC ROSMALEN JO15-1 - Roosendaal JO15-1V.A.J. (Vincent) van den Elshout
    21 mei. 11:45regulierMETO JO13-1 - Roosendaal JO13-3
    21 mei. 12:00regulierKlundert JO17-1 - Roosendaal JO17-2
    21 mei. 12:15regulierGroeneweg O23-1 - Roosendaal O23-1
    21 mei. 13:00regulierRaamsdonk MO19-1 - Roosendaal MO19-1
    21 mei. 13:00regulierOrion JO16-1 - Roosendaal JO16-1R. (Ruben) Bril
    21 mei. 14:00regulierZeelandia Middelburg JO19-1 - Roosendaal JO19-2
    21 mei. 14:30regulierBSC JO19-1 - Roosendaal JO19-5Afgeschermd
    21 mei. 14:30regulierRijen G1 - Roosendaal G1JM
    21 mei. 16:00regulierUnitas'30 JO19-3 - Roosendaal JO19-4J. (Jeffrey) Landesbergen
    22 mei. 10:00regulierMoerse Boys 4 - Roosendaal 5JC (Jos) van Bedaf
    22 mei. 10:00regulierLepelstraatse Boys 4 - Roosendaal 9
    22 mei. 10:00regulierSprundel 5 - Roosendaal 12
    22 mei. 10:30regulierFIOS 2 - Roosendaal 13
    22 mei. 10:30regulierBlauw Wit'81 VR1 - Roosendaal VR1
    22 mei. 11:30regulierHontenisse 2 - Roosendaal 4
    22 mei. 12:00regulierWVV'67 2 - Roosendaal 8L. (Lars) Fransen
    22 mei. 14:30regulierRijen 1 - Roosendaal 1W.A.L. (Wim) Broekhoven
    23 mei. 19:30regulierSCO MO19-1 - Roosendaal MO19-1
    24 mei. 20:00regulierDIA 2 - Roosendaal 2Afgeschermd
    28 mei. 09:45regulierMOC'17 MO13-2 - Roosendaal MO13-1
    28 mei. 10:00regulierGesta JO10-1 - Roosendaal JO10-2
    28 mei. 10:00regulierUnitas'30 JO13-1 - Roosendaal JO13-1JMB.R.N. (Bart) Russeler
    28 mei. 10:15regulierSJO De Markiezaten JO12-3 - Roosendaal JO12-4G. (Gosse) Nijman
    28 mei. 11:15regulierMOC'17 JO14-1 - Roosendaal JO14-1JM
    28 mei. 12:00regulierASWH JO17-1 - Roosendaal JO17-1E. (Emin) Ayaz
    28 mei. 13:00regulierHalsteren JO19-1 - Roosendaal JO19-1mevr K.M.A.M. (Kayleigh) van Ee
    28 mei. 14:00regulierNVS O23-1 - Roosendaal O23-2
    29 mei. 10:00regulierNVS 4 - Roosendaal 8
    29 mei. 10:00regulierVV Papendrecht 3 - Roosendaal 13P. (Patrick) Benjamins
    29 mei. 11:00regulierLepelstraatse Boys 3 - Roosendaal 10R. (Ron) Franken
    29 mei. 11:00regulierSVSSS 2 - Roosendaal 2W.J.J. (Willem) van Gestel
    29 mei. 11:45regulierHoeven 2 - Roosendaal 3D.P.J. (Dies) de Korte
    29 mei. 12:00regulierVictoria'03 VR1 - Roosendaal VR2
    29 mei. 12:30regulierNVS 2 - Roosendaal 7
    4 jun. 11:00regulierArnemuiden JO16-1JM - Roosendaal JO16-2W (Willem) Meulmeester
    4 jun. 13:00regulierST Viola/Gilze G1 - Roosendaal G1JMR. (Rob) Klijs
    6 jun. 10:00regulierMadese Boys VR1 - Roosendaal VR1
    6 jun. 12:30regulierSteen 2 - Roosendaal 4
    6 jun. 14:30regulierSC Kruisland 1 - Roosendaal 1
    9 jun. 19:30oefenTSC JO17-1 - Roosendaal JO17-1
    9 jun. 19:30oefenTSC JO17-2 - Roosendaal JO16-1