• Programma thuis

    DatumWedstrijdScheidsrechterDetails
    27 mei. 12:00Roosendaal VR1 - TSVV Merlijn VR1
    28 mei. 19:00Roosendaal JO14-3 - Hoeven JO14-1
    28 mei. 20:15Roosendaal JO19-4 - Noordhoek JO19-1
    29 mei. 19:00Roosendaal JO11-7 - BSC JO11-1
    29 mei. 19:00Roosendaal JO12-2 - Rijsoord JO12-1
    30 mei. 19:00Roosendaal MO15-2 - TSC MO15-2
    30 mei. 19:30Roosendaal JO16-1 - Rijsoord JO16-2W.P. (Walther) van Nieuwburg
    31 mei. 20:00Roosendaal VR2 - Unitas'30 VR1
    2 jun. 09:00Roosendaal JO8-6 - SC Gastel JO8-2
    2 jun. 09:00Roosendaal JO11-7 - NSV JO11-2
    2 jun. 09:00Roosendaal JO8-2 - MOC'17 JO8-1
    2 jun. 09:00Roosendaal JO10-3 - JEKA JO10-9
    2 jun. 09:00Roosendaal JO13-6 - Grenswachters JO13-1
    2 jun. 10:00Roosendaal JO7-2 - Roosendaal JO7-1
    2 jun. 10:15Roosendaal JO13-2 - Kapelle JO13-1
    2 jun. 10:15Roosendaal JO14-2 - Roosendaal JO14-4
    2 jun. 10:15Roosendaal JO9-3 - Alliance JO9-3
    2 jun. 10:15Roosendaal JO9-4 - Grenswachters JO9-1
    2 jun. 11:45Roosendaal JO14-1 - Unitas'30 JO14-1
    2 jun. 11:45Roosendaal JO13-3 - JEKA JO13-5
    2 jun. 13:15Roosendaal JO15-2 - Alliance JO15-1J. (Jarno) Hermus
    2 jun. 13:15Roosendaal JO15-4 - Baronie JO15-4
    2 jun. 15:00Roosendaal MO17-2 - Achtmaal MO17-1
    3 jun. 10:30Roosendaal 11 - Nieuw Borgvliet 5
    3 jun. 12:00Roosendaal 2 - Victoria'03 2
    3 jun. 12:30Roosendaal 6 - Right'Oh 3
    3 jun. 12:30Roosendaal 9 - Hoeven 5
    4 jun. 19:00Roosendaal JO12-3 - Cluzona JO12-1
    6 jun. 19:00Roosendaal JO11-6 - Kogelvangers JO11-2
    6 jun. 19:30Roosendaal JO17-3 - Schijf JO17-1
  • Programma uit

    DatumWedstrijdScheidsrechter
    27 mei. 10:00Unitas'30 4 - Roosendaal 9
    28 mei. 19:00Bruse Boys JO13-1 - Roosendaal JO13-5
    28 mei. 19:45ST DHV/TPO/VOV JO19-1 - Roosendaal JO19-2
    29 mei. 19:30HSSC'61 MO17-1 - Roosendaal MO17-1
    30 mei. 18:30Cluzona JO8-1 - Roosendaal JO8-3
    30 mei. 18:30Tholense Boys JO11-1 - Roosendaal JO11-4
    30 mei. 18:30Alliance JO15-2 - Roosendaal JO15-4E. (Erradi) Azaoum
    30 mei. 19:00BSC JO10-3G - Roosendaal JO10-2
    30 mei. 19:30FC Moerstraten 2 - Roosendaal 14
    30 mei. 19:30Gloria UC MO15-1 - Roosendaal MO15-1
    31 mei. 19:00DIA MO11-1 - Roosendaal MO11-1
    1 jun. 18:30Terneuzen MO13-1 - Roosendaal MO13-1P. (Pawel) Zur
    2 jun. 09:45Victoria'03 JO9-2 - Roosendaal JO9-5
    2 jun. 10:00Klundert JO7-3 - Roosendaal JO7-3
    2 jun. 10:00Roosendaal JO7-2 - Roosendaal JO7-1
    2 jun. 10:15FC Bergen JO12-1 - Roosendaal JO12-3
    2 jun. 10:15OJC ROSMALEN JG2G - Roosendaal JG1
    2 jun. 10:15Roosendaal JO14-2 - Roosendaal JO14-4
    2 jun. 10:30Vosmeer JO8-1G - Roosendaal JO8-5
    2 jun. 10:30Kogelvangers JO11-1 - Roosendaal JO11-2
    2 jun. 10:30Cluzona JO11-1 - Roosendaal JO11-4
    2 jun. 11:15Victoria'03 JO11-1 - Roosendaal JO11-3
    2 jun. 12:00JEKA JO11-1G - Roosendaal JO11-1
    2 jun. 12:30ASH JO16-1 - Roosendaal JO16-1
    2 jun. 12:30Vivoo JO19-1 - Roosendaal JO19-2
    2 jun. 12:45Kloetinge JO17-2 - Roosendaal JO17-2
    2 jun. 13:00Grenswachters JO17-1 - Roosendaal JO17-5
    2 jun. 14:30Nieuwkuijk MO17-1 - Roosendaal MO17-1
    2 jun. 14:30LRC JO17-1 - Roosendaal JO17-1
    2 jun. 15:00ST Alliance/DIOZ JO19-2 - Roosendaal JO19-4C.P.A.H. (Edwin) Verstraten
    3 jun. 10:00SVC 4 - Roosendaal 13
    3 jun. 11:00Halsteren 4 - Roosendaal 14
    3 jun. 11:00SVC 2 - Roosendaal 8
    3 jun. 11:30Halsteren 3 - Roosendaal 7
    3 jun. 12:00Rimboe 5 - Roosendaal 12
    3 jun. 12:00Terheijden 2 - Roosendaal 3