• Hoofdsponsor RKVV Roosendaal
  • Programma thuis

    DatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterDetails
    25 jan. 10:15bekerRoosendaal JO9-1 - Unitas'30 JO9-1
    25 jan. 10:15OefenRoosendaal JO8-2 - Roosendaal JO8-4
    25 jan. 10:15OefenRoosendaal JO9-4 - Cluzona JO9-1
    25 jan. 10:15OefenRoosendaal JO8-1 - BSC JO8-1
    25 jan. 11:45bekerRoosendaal MO15-1 - Unitas'30 MO15-1W. (Wesley) Musters
    25 jan. 11:45regulierRoosendaal JO16-1 - Roosendaal JO15-1Deventer, J. (Hans) van
    25 jan. 11:45OefenRoosendaal JO17-3 - Roosendaal JO17-4
    25 jan. 13:15bekerRoosendaal JO17-1 - ASWH JO17-1C.N. (Eric) Roose
    25 jan. 13:15OefenRoosendaal JO19-1 - Unitas'30 JO19-1
    25 jan. 13:15OefenRoosendaal JO19-2 - Pelikaan JO19-1
    25 jan. 13:15OefenRoosendaal JO13-2 - BSC JO13-1
    25 jan. 15:00regulierRoosendaal JO19-4 - SEOLTO JO19-2
    25 jan. 15:00regulierRoosendaal JO19-3 - MOC'17 JO19-3E.P.W.C.J. (Edwin) van den Bemt
    26 jan. 10:30regulierRoosendaal VR1 - NVS VR1W.H.M. (Wim) Hartmans
    28 jan. 19:00OefenRoosendaal JO13-1 - NAC JO12-1
    1 feb. 08:45regulierRoosendaal JO12-1 - De Fendert JO12-1
    1 feb. 08:45regulierRoosendaal JO12-2 - HSC'28 JO12-1
    1 feb. 08:45regulierRoosendaal JO11-6 - Rood-Wit W JO11-1
    1 feb. 09:00regulierRoosendaal JO8-5 - Lepelstraatse Boys JO8-1
    1 feb. 09:00regulierRoosendaal JO7-3 - Alliance JO7-1
    1 feb. 09:00regulierRoosendaal JO8-6 - Halsteren JO8-5G
    1 feb. 09:00regulierRoosendaal JO10-2 - Klundert JO10-1
    1 feb. 09:00regulierRoosendaal JO7-4 - Groen Wit JO7-5
    1 feb. 09:00regulierRoosendaal JO9-7 - METO JO9-1
    1 feb. 10:15regulierRoosendaal JO10-4 - Prinsenland JO10-2
    1 feb. 10:15regulierRoosendaal JO10-1 - UVV'40, JO10-2G
    1 feb. 10:15regulierRoosendaal JO11-1 - Halsteren JO11-2
    1 feb. 10:15regulierRoosendaal JO7-2 - VVC'68 JO7-1
    1 feb. 10:15regulierRoosendaal JO9-4 - FC Bergen JO9-1
    1 feb. 10:15regulierRoosendaal JO9-1 - Groen Wit JO9-1
    1 feb. 10:15regulierRoosendaal JO11-2 - FC Dauwendaele JO11-1
    1 feb. 10:15regulierRoosendaal JO15-2 - FC Axel JO15-1
    1 feb. 11:45regulierRoosendaal JO15-1 - JEKA JO15-1A. (Anton) Atsma
    1 feb. 11:45regulierRoosendaal JO14-3 - Rood-Wit W JO14-3
    1 feb. 11:45regulierRoosendaal JO13-2 - ST Steen / Koewacht JO13-1
    1 feb. 13:15regulierRoosendaal JO16-2 - Lepelstraatse Boys JO16-1
    1 feb. 13:15regulierRoosendaal JO17-1 - RWB JO17-1J.A.F. (Johan) de Keizer
    1 feb. 13:15regulierRoosendaal JO15-3 - UVV'40 JO15-2G
    1 feb. 13:15regulierRoosendaal JO19-2 - Beek Vooruit JO19-2
    1 feb. 13:15regulierRoosendaal JO16-1 - RCD JO16-1
    1 feb. 15:00regulierRoosendaal JO19-3 - Kruiningen JO19-1
    1 feb. 15:00regulierRoosendaal JO19-4 - SC Welberg JO19-1
    1 feb. 15:00regulierRoosendaal JO17-4 - DEVO JO17-2
    1 feb. 15:00regulierRoosendaal JO19-5 - Beek Vooruit JO19-5
    1 feb. 15:30regulierRoosendaal JO19-1 - Beek Vooruit JO19-1Afgeschermd
    2 feb. 09:30regulierRoosendaal 11 - De Schutters 2
    2 feb. 11:30regulierRoosendaal 2 - Bavel 2E. (Ertin) Ozkan
    2 feb. 12:30regulierRoosendaal 10 - Sprundel 4
    2 feb. 12:30regulierRoosendaal VR2 - SC Gastel VR2
    2 feb. 14:30regulierRoosendaal 1 - DESK 1N. (Nihat) Babat
    8 feb. 08:45regulierRoosendaal JO11-4 - NVS JO11-1
    8 feb. 08:45regulierRoosendaal JO12-3 - Victoria '03 JO12-1G
    8 feb. 08:45regulierRoosendaal JO11-5 - Seolto JO11-2G
    8 feb. 09:00regulierRoosendaal JO8-1 - Oranje Wit JO8-1
    8 feb. 09:00regulierRoosendaal JO8-3 - Sprundel JO8-1
    8 feb. 09:00regulierRoosendaal JO8-4 - Cluzona JO8-1
    8 feb. 09:00regulierRoosendaal JO10-3 - Beek Vooruit JO10-2
    8 feb. 09:00regulierRoosendaal JO7-1 - Schijf JO7-1
    8 feb. 09:00regulierRoosendaal JO8-2 - DVO'60 JO8-1
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO13-1 - VOAB JO13-1
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO11-3 - Roosendaal JO11-6
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO13-5 - ODIO JO13-1
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO9-3 - DOSKO JO9-1
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO9-2 - DSE JO9-1
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO10-5 - DOSKO JO10-1
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO9-5 - DVO'60 JO9-1
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO11-7 - Unitas'30 JO11-7
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO14-2 - Smerdiek JO14-1
    8 feb. 11:45regulierRoosendaal JO17-2 - JEKA JO17-1
    8 feb. 11:45regulierRoosendaal MO15-2 - BSC MO15-1
    8 feb. 11:45regulierRoosendaal JO14-1 - Beek Vooruit JO14-2
    8 feb. 11:45regulierRoosendaal JO13-3 - Halsteren JO13-4
    8 feb. 13:15regulierRoosendaal JO15-4 - Zwaluwe JO15-1
    8 feb. 13:15regulierRoosendaal MO15-1 - MZC'11 MO15-1
    8 feb. 13:15regulierRoosendaal JO15-5 - Alliance JO15-2
    8 feb. 13:15regulierRoosendaal MO19-1 - Chaam MO19-1
    8 feb. 13:15regulierRoosendaal G1G - ODC G2G
    8 feb. 15:00regulierRoosendaal JO16-3 - Oranje Wit JO16-3
    8 feb. 15:00regulierRoosendaal JO17-3 - Unitas'30 JO17-3
    8 feb. 15:00regulierRoosendaal MO17-1 - Unitas'30 MO17-1
    9 feb. 09:30regulierRoosendaal 3 - VVR 2
    9 feb. 09:30regulierRoosendaal 8 - NVS 4
    9 feb. 09:30regulierRoosendaal 9 - BSC 7
    9 feb. 11:30regulierRoosendaal 4 - Hontenisse 2
    9 feb. 11:30regulierRoosendaal VR1 - Steenbergen VR1
    9 feb. 12:30regulierRoosendaal 7 - WVV'67 2
    9 feb. 12:30regulierRoosendaal 5 - Groen Wit 3
    9 feb. 12:30regulierRoosendaal 12 - NSV 5
    15 feb. 08:45regulierRoosendaal JO12-1 - Oranje Wit JO12-4
    15 feb. 08:45regulierRoosendaal JO11-6 - Beek Vooruit JO11-2
    15 feb. 08:45regulierRoosendaal JO11-5 - Cluzona JO11-1
    15 feb. 09:00regulierRoosendaal JO7-2 - DVO'60 JO7-1
    15 feb. 09:00regulierRoosendaal JO7-3 - Steenbergen JO7-2
    15 feb. 09:00regulierRoosendaal JO10-2 - Oranje Wit JO10-4
    15 feb. 09:00regulierRoosendaal JO10-4 - HSC'28 JO10-1
    15 feb. 09:00regulierRoosendaal JO9-7 - Nieuw Borgvliet JO9-2G
    15 feb. 10:15regulierRoosendaal JO11-2 - Zeelandia Middelburg JO11-2
    15 feb. 10:15regulierRoosendaal JO11-7 - Hoeven JO11-2
    15 feb. 10:15regulierRoosendaal JO9-4 - Unitas'30 JO9-6
    15 feb. 10:15regulierRoosendaal JO7-4 - RSV JO7-1G
  • Programma uit

    DatumCompetitiesoortWedstrijdScheidsrechterDetails
    26 jan. 10:00regulierBSC 5 - Roosendaal 11
    26 jan. 10:00regulierDIOZ 3 - Roosendaal 12
    26 jan. 13:00regulierGroen Wit 3 - Roosendaal 5
    26 jan. 14:30regulierJEKA 1 - Roosendaal 1C. (Clint) van der Heyden
    1 feb. 08:45regulierZwaluwe JO9-1G - Roosendaal JO9-6
    1 feb. 09:00regulierBSC JO8-4 - Roosendaal JO8-3
    1 feb. 09:00regulierDIA JO10-3 - Roosendaal JO10-3
    1 feb. 09:00regulierVictoria '03 JO11-2G - Roosendaal JO11-7J.C.W. (Jesper) Aarsman
    1 feb. 09:00regulierDe Fendert JO11-1 - Roosendaal JO11-3
    1 feb. 09:00regulierDe Fendert JO8-1 - Roosendaal JO8-4
    1 feb. 09:10regulierSchijf JO12-1G - Roosendaal JO12-3
    1 feb. 09:30regulierDIOZ JO9-1 - Roosendaal JO9-5
    1 feb. 09:45regulierKapelle JO11-2 - Roosendaal JO11-4
    1 feb. 10:00regulierBSC JO10-4 - Roosendaal JO10-5
    1 feb. 10:00regulierSVC JO11-1 - Roosendaal JO11-5
    1 feb. 10:00regulierTSC JO15-3 - Roosendaal JO15-4
    1 feb. 10:00regulierFC Moerstraten JO13-1G - Roosendaal JO13-5
    1 feb. 10:00regulierVosmeer JO14-1 - Roosendaal JO14-2
    1 feb. 10:15regulierJEKA MO15-1 - Roosendaal MO15-1
    1 feb. 10:30regulierSC Gastel MO15-1 - Roosendaal MO15-2J. (Joey) de Nijs
    1 feb. 10:30regulierAlliance JO7-2 - Roosendaal JO7-1
    1 feb. 10:45regulierMadese Boys JO8-3 - Roosendaal JO8-2
    1 feb. 11:00regulierUnitas'30 JO9-3 - Roosendaal JO9-3
    1 feb. 11:15regulierSliedrecht JO8-1 - Roosendaal JO8-1
    1 feb. 11:15regulierGroen Wit JO9-3 - Roosendaal JO9-2
    1 feb. 11:30regulierBoeimeer JO17-1 - Roosendaal JO17-2P.L. (Piet) Jonkers
    1 feb. 11:30regulierDSE JO14-1 - Roosendaal JO14-1
    1 feb. 11:30regulierWernhout MO13-1 - Roosendaal MO13-1
    1 feb. 11:45regulierCluzona JO15-2 - Roosendaal JO15-5
    1 feb. 12:15regulierKogelvangers JO13-1G - Roosendaal JO13-3
    1 feb. 12:30regulierRBC JO13-1 - Roosendaal JO13-1R. (Reno) van Oijen
    1 feb. 12:30regulierRCD MO17-1 - Roosendaal MO17-1
    1 feb. 14:30regulierVVR MO19-1 - Roosendaal MO19-1
    2 feb. 09:45regulierDIA 6 - Roosendaal 5
    2 feb. 09:45regulierSVC 3 - Roosendaal 12
    2 feb. 10:00regulierMOC'17 3 - Roosendaal 4
    2 feb. 10:00regulierVVR VR1 - Roosendaal VR1N. (Niels) van Vugt
    2 feb. 10:00regulierSC Welberg 3 - Roosendaal 8
    2 feb. 11:45regulierSprundel 2 - Roosendaal 3J.G.M. (John) van Rijsbergen
    2 feb. 12:00regulierHalsteren 4 - Roosendaal 7
    8 feb. 08:30regulierMOC'17 JO8-9 - Roosendaal JO8-5
    8 feb. 08:30regulierSC 't Zand JO9-2 - Roosendaal JO9-1
    8 feb. 09:00regulierVVC'68 JO7-1 - Roosendaal JO7-3
    8 feb. 10:00regulierNSV JO8-1 - Roosendaal JO8-6
    8 feb. 10:00regulierKrabbendijke JO11-1 - Roosendaal JO11-1
    8 feb. 10:00regulierDrechtstreek JO10-2 - Roosendaal JO10-2
    8 feb. 10:00regulierVosmeer JO12-1 - Roosendaal JO12-2
    8 feb. 10:15regulierSC Welberg JO13-1 - Roosendaal JO13-4
    8 feb. 10:15regulierRoosendaal JO11-3 - Roosendaal JO11-6
    8 feb. 10:15regulierFC Bergen JO10-2 - Roosendaal JO10-4
    8 feb. 10:30regulierAlliance JO15-1 - Roosendaal JO15-3
    8 feb. 10:30regulierAlliance JO9-1 - Roosendaal JO9-4
    8 feb. 10:30regulierSAB JO10-1 - Roosendaal JO10-1
    8 feb. 10:30regulierTricht JO17-1 - Roosendaal JO17-1
    8 feb. 11:00regulierBeek Vooruit JO7-2 - Roosendaal JO7-4
    8 feb. 11:15regulierLuctor Heinkenszand JO15-1 - Roosendaal JO15-2
    8 feb. 11:15regulierSPS JO17-1 - Roosendaal JO17-4
    8 feb. 11:15regulierTholense Boys JO9-2 - Roosendaal JO9-7
    8 feb. 11:30regulierSteenbergen JO7-2 - Roosendaal JO7-2
    8 feb. 11:30regulierVosmeer JO19-1 - Roosendaal JO19-4
    8 feb. 12:30regulierNOAD'67 JO19-1 - Roosendaal JO19-3
    8 feb. 12:30regulierNVS JO16-1G - Roosendaal JO16-2
    8 feb. 13:00regulierWVV'67 JO14-1 - Roosendaal JO14-3
    8 feb. 14:30regulierRBC JO15-1 - Roosendaal JO15-1
    8 feb. 14:30regulierRSV JO19-1 - Roosendaal JO19-5
    8 feb. 14:30regulierUnitas JO16-1 - Roosendaal JO16-1
    8 feb. 14:30regulierViola JO19-1 - Roosendaal JO19-2
    8 feb. 14:30regulierST HVV '24/Clinge JO19-1 - Roosendaal JO19-1
    9 feb. 10:00regulierVirtus 5 - Roosendaal 11
    9 feb. 10:00regulierNSV 4 - Roosendaal 10M. (Marco) Albers
    9 feb. 11:30regulierWaspik 2 - Roosendaal 2
    9 feb. 12:00regulierDOSKO 4 - Roosendaal 6L (Bart) Rens
    9 feb. 12:00regulierBSC VR2 - Roosendaal VR2
    9 feb. 14:30regulierVOAB 1 - Roosendaal 1
    15 feb. 08:30regulierSteenbergen JO13-2 - Roosendaal JO13-5
    15 feb. 08:30regulierHalsteren JO11-6 - Roosendaal JO11-3
    15 feb. 08:30regulierUnitas'30 JO9-8 - Roosendaal JO9-6
    15 feb. 08:45regulierMoerse Boys JO7-3 - Roosendaal JO7-1
    15 feb. 09:00regulierBSC JO9-2 - Roosendaal JO9-2
    15 feb. 09:00regulierWernhout JO8-1 - Roosendaal JO8-3
    15 feb. 09:30regulierCluzona JO9-1 - Roosendaal JO9-5
    15 feb. 09:30regulierSmerdiek JO11-1 - Roosendaal JO11-1
    15 feb. 09:30regulierVVC'68 JO10-3 - Roosendaal JO10-5
    15 feb. 10:00regulierBSC JO8-2 - Roosendaal JO8-2
    15 feb. 10:00regulierTholense Boys JO8-2 - Roosendaal JO8-4
    15 feb. 10:00regulierDe Fendert JO12-2 - Roosendaal JO12-2
    15 feb. 10:15regulierThe Gunners JO12-2 - Roosendaal JO12-3
    15 feb. 10:15regulierVictoria'03 JO9-1 - Roosendaal JO9-3
    15 feb. 10:15regulierFC Bergen JO13-1 - Roosendaal JO13-3
    15 feb. 10:30regulierASWH JO8-1 - Roosendaal JO8-1
    15 feb. 10:45regulierIFC JO16-2 - Roosendaal JO16-3
    15 feb. 11:00regulierOranje Blauw'14 JO14-1G - Roosendaal JO14-2
    15 feb. 11:00regulierSPS JO11-1G - Roosendaal JO11-4
    15 feb. 11:15regulierSprundel MO13-1 - Roosendaal MO13-1
    15 feb. 12:30regulierJEKA JO13-1 - Roosendaal JO13-1
    15 feb. 12:30regulierRood-Wit W JO14-1 - Roosendaal JO14-1
    15 feb. 12:30regulierVirtus JO17-1 - Roosendaal JO17-2
    15 feb. 12:30regulierSC Gastel JO17-2 - Roosendaal JO17-3
    15 feb. 12:30regulierMadese Boys MO15-1 - Roosendaal MO15-1
    15 feb. 12:30regulierNieuw Borgvliet JO15-1 - Roosendaal JO15-5