• Hoofdsponsor RKVV Roosendaal
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    22 mei. 20:00Kruiningen 35+1 - Roosendaal 35+1
    22 mei. 20:20Roosendaal 35+1 - FC Moerstraten 35+1
    22 mei. 20:40FC Bergen 35+1 - Roosendaal 35+1
    22 mei. 21:00Roosendaal 35+1 - BSC 35+1
    23 mei. 08:30MOC'17 JO11-7 - Roosendaal JO11-5
    23 mei. 08:30Unitas'30 JO11-2 - Roosendaal JO11-3
    23 mei. 08:45Roosendaal JO12-1 - Drechtstreek JO12-2
    23 mei. 08:45Roosendaal JO12-2 - FC Bergen JO12-1
    23 mei. 08:45Roosendaal JO11-6 - Kogelvangers JO11-1
    23 mei. 09:45MOC'17 JO13-4 - Roosendaal JO13-5
    23 mei. 09:45Kapelle JO13-4 - Roosendaal JO13-4
    23 mei. 10:00Wemeldinge JO11-2 - Roosendaal JO11-4
    23 mei. 10:15Roosendaal JO13-1 - Kloetinge JO13-1
    23 mei. 10:15Roosendaal JO11-2 - BSC JO11-2
    23 mei. 10:15Roosendaal JO11-1 - Luctor Heinkenszand JO11-1
    23 mei. 10:15Roosendaal JO15-2 - Kloetinge JO15-2
    23 mei. 10:30DBGC JO14-2G - Roosendaal JO14-2
    23 mei. 10:30Alliance JO19-2 - Roosendaal JO19-4
    23 mei. 10:30DIA JO12-3 - Roosendaal JO12-3
    23 mei. 10:30SC Gastel JO11-2 - Roosendaal JO11-7
    23 mei. 10:30De Fendert MO15-1 - Roosendaal MO15-2
    23 mei. 10:45JEKA MO17-1 - Roosendaal MO17-1
    23 mei. 11:15MOC'17 MO15-1 - Roosendaal MO15-1
    23 mei. 11:30Halsteren JO15-5 - Roosendaal JO15-5
    23 mei. 11:45Roosendaal JO13-3 - Tholense Boys JO13-1
    23 mei. 11:45Roosendaal JO15-4 - De Fendert JO15-1
    23 mei. 11:45Roosendaal JO13-2 - SJO HPC'16 JO13-1
    23 mei. 11:45Roosendaal JO14-3 - Hoeven JO14-1
    23 mei. 12:30Willem II Tilburg BV JO15-2 - Roosendaal JO15-1
    23 mei. 13:15Roosendaal JO16-2 - DBGC JO16-1
    23 mei. 13:15Roosendaal JO19-2 - Rood-Wit W JO19-1
    23 mei. 13:15Roosendaal JO17-1 - LRC JO17-1
    23 mei. 13:15Roosendaal JO15-3 - MOC'17 JO15-2
    23 mei. 13:15Roosendaal G1G - Moerse Boys G1G
    23 mei. 14:15JEKA MO19-1 - Roosendaal MO19-1
    23 mei. 15:00Roosendaal JO17-3 - Halsteren JO17-3
    23 mei. 15:00Roosendaal JO17-4 - MZC'11 JO17-2
    23 mei. 15:00Roosendaal JO19-5 - Unitas'30 JO19-3
    23 mei. 15:00Roosendaal JO19-3 - METO JO19-2
    23 mei. 15:00ASWH JO17-1 - Roosendaal JO17-2
    23 mei. 15:30Roosendaal JO19-1 - VV Papendrecht JO19-1
    24 mei. 09:30Roosendaal 11 - Noordhoek 3
    24 mei. 10:00DOSKO 5 - Roosendaal 7
    24 mei. 10:00Lepelstraatse Boys 4 - Roosendaal 8
    24 mei. 11:30Roosendaal VR1 - Unitas'30 VR1
    24 mei. 11:30Virtus 2 - Roosendaal 3
    24 mei. 12:00DIA 2 - Roosendaal 2
    24 mei. 12:00FC Dordrecht Amateurs 3 - Roosendaal 5
    24 mei. 12:00FC Bergen 5 - Roosendaal 9
    24 mei. 12:30Roosendaal 6 - Hoeven 3
    24 mei. 12:30Roosendaal 10 - Nieuw Borgvliet 7
    24 mei. 12:30Roosendaal 12 - SC Kruisland 3
    24 mei. 12:30Steen 2 - Roosendaal 4
    24 mei. 13:00FC Moerstraten VR1 - Roosendaal VR2
    24 mei. 14:30Cluzona 1 - Roosendaal 1
    30 mei. 10:15Roosendaal JO11-6 - Beek Vooruit JO11-2
    30 mei. 11:45Roosendaal JO15-5 - Alliance JO15-2
    30 mei. 12:45FC Dauwendaele JO19-2 - Roosendaal JO19-3