• Hoofdsponsor RKVV Roosendaal
  • Roosendaal 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Beers, Luuk vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Broos, RemcoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Kop, PierreMedische stafVerzorger
    Krijnen, JeroenOverige stafTeammanager
    Nollen, JosOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechterDetails
    18 nov. 14:30Roosendaal 1Terneuzen 1N. (Niels) Janssen
    25 nov. 14:30HVV'24 1Roosendaal 1H.S.A. (Hans) Panjoel
    2 dec. 14:30Roosendaal 1Philippine 1
    9 dec. 14:30Victoria'03 1Roosendaal 1
    16 dec. 14:30Roosendaal 1SC Gastel 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 sep.BSC 1 - Roosendaal 11 - 3
    15 sep.Vrederust 1 - Roosendaal 11 - 5
    23 sep.Roosendaal 1 - Clinge 16 - 1
    30 sep.Steenbergen 1 - Roosendaal 11 - 2
    7 okt.Roosendaal 1 - VVR 14 - 1
    14 okt.MOC'17 1 - Roosendaal 14 - 1
    21 okt.SAB 1 - Roosendaal 12 - 3
    28 okt.Roosendaal 1 - Virtus 16 - 1
    4 nov.RBC 1 - Roosendaal 13 - 0
    11 nov.Roosendaal 1 - WDS'19 15 - 2
  • Poulestanden Roosendaal 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVV'24 1761021101119
    2RBC 17520179817
    3Roosendaal 175022213915
    4Philippine 17502158715
    5SC Gastel 1741298113
    6Zondag 173131212010
    7VVR 17223151418
    8Virtus 17223915-68
    9Steenbergen 172141012-27
    10MOC'17 171331315-26
    11Schijf 17133711-46
    12SAB 17124916-75
    13Terneuzen 171151118-74
    14Clinge 17115312-94

    Poulestanden Roosendaal 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 13300122109
    2DVO'60 1320146-26
    3BSC 1310246-23
    4Vrederust 1300339-60

    Poulestanden Roosendaal 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht 11100100103
    2Halsteren 111008083
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111008083
    4SSV'65 111007163
    5Real Lunet 111006153
    6ZIGO 111006153
    7RCS 111005053
    8IFC11006243
    9RBC 111005143
    10EFC 111004043
    11HVV'24 111004043
    12Steenbergen 111004043
    13VVGZ 111004043
    14Bruse Boys 111007433
    15GJS 111005233
    16Roosendaal 111005233
    17Alblasserdam 111004133
    18Baronie11004133
    19JEKA 111004133
    20Reusel Sport/CoTrans 111004133
    21METO 111003033
    22Rijsoord 111003033
    23Theole 111003033
    24Beek Vooruit 111004223
    25Geldrop 111004223
    26Arnemuiden 111003123
    27Bergeijk 111003123
    28111003123
    29Nuenen11003123
    30Oranje Wit 111003123
    31Serooskerke 111003123
    32FC Tilburg 111003123
    33VOAB 111003123
    34BMC 111002023
    35SC Gastel 111002023
    36111002023
    37Unitas11002023
    38De Noormannen 111005413
    39Wilhelmina'26 111004313
    40Arkel 111003213
    41Dongen 211003213
    42RKSV Heeze 111003213
    43MOC'17 111003213
    44Philippine 111003213
    45Prinsenland 111003213
    46PSV 111003213
    47Tivoli 111003213
    48VCB 111003213
    49Kruiningen 111002113
    50RKSV Nuenen 211002113
    51SVW 111002113
    52Terneuzense Boys 111002113
    53Achilles Veen11001013
    54Zondag 111001013
    55Were Di 111001013
    56LRC 111003303
    57Gilze 111002203
    58Haaften 111002203
    59Kloetinge 111002203
    60VC Vlissingen11002203
    61Waspik 111001103
    62Wilhelmina 111001103
    63Taxandria 111001103
    64Oirschot Vooruit 100000000
    65100000000
    66Nivo Sparta 110013300
    67's Heer Arendskerke 110012200
    68Heukelum 110012200
    69Rijen 110012200
    70Terneuzen 110012200
    71Right'Oh 110011100
    72BVV/Timmermans Infra 110011100
    73TSV Gudok 110011100
    74ZSC'62 1100145-10
    75GDC 1100134-10
    76ASWH 2100123-10
    77Geldrop 2100123-10
    78Nemelaer 1100123-10
    79ODC 1100123-10
    80Zondag 1100123-10
    81Peursum 1100123-10
    82TGG 1100123-10
    83Unitas'30 1100123-10
    84WVV'67 1100123-10
    85HSSC'61 1100112-10
    86NOAD'67 1100112-10
    87Rood Wit V 1100112-10
    88Zaamslag 1100112-10
    89Almkerk 1100101-10
    90Halsteren100101-10
    91Riel 1100101-10
    92Groen Wit 1100124-20
    93RPC 1100124-20
    94Ameide 1100113-20
    95Brabantia 1100113-20
    96Hapert 1100113-20
    97Klundert 1100113-20
    98RKDVC 1100113-20
    99SVSSS 1100113-20
    100VCK 1100113-20
    101Walcheren 1100113-20
    102DOSL 1100102-20
    103Hoeven 1100102-20
    104SBC 1100102-20
    105TSC 1100102-20
    106FC Dauwendaele 1100147-30
    107Unitas 1100125-30
    108WDS'19 1100125-30
    109Bavel 1100114-30
    110FC Cranendonck 1100114-30
    111DHV 1100114-30
    112SAB 1100114-30
    113Clinge 1100103-30
    114Nieuw Lekkerland 1100103-30
    115SCR 1100103-30
    116Madese Boys 1100126-40
    117Zundert 1100115-40
    118De Alblas 1100104-40
    119Moerse Boys 1100104-40
    120Rood-Wit W 1100104-40
    121UNA 2100104-40
    1221e100116-50
    123Zwaluw VFC 1100116-50
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1100105-50
    125GPC Vlissingen 1100117-60
    126Sleeuwijk 1100108-80
    1271e elftal100108-80
    128De Zwerver 11001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aert, Koen vanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakkenes, JaimyTeamspeler
    Bezooijen, Rick vanTeamspeler
    Jurgens, KevinTeamspeler
    Kotta, WesleyTeamspeler
    Machielse, LarsTeamspeler
    Matthijssen, DylanTeamspeler
    Nollen, JordiTeamspeler
    Plank, KoenTeamspeler
    Schaap, KilianTeamspeler
    Wit, Thijs deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.