• Roosendaal 10 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Braat, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mei.Roosendaal 10 - Vivoo 40 - 3
    17 mei.Lepelstraatse Boys 5 - Roosendaal 1012 - 0
    20 mei.ODIO 4 - Roosendaal 100 - 2
    27 mei.Roosendaal 10 - Nieuw Borgvliet 44 - 3
  • Poulestanden Roosendaal 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lepelstraatse Boys 51919002001418657
    2ODIO 42014151403810243
    3Vivoo 4191225121517038
    4METO 419121684592537
    5Hansweertse Boys 319101876512531
    6Roosendaal 102093859491030
    7DOSKO 7186397582-721
    8FC Bergen 51962116777-1020
    9Nieuw Borgvliet 419611293781519
    10WVV'67 419221548149-1018
    11NSV 619021711326-3152

    Poulestanden Roosendaal 10 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 10320111746
    2BSC 5320111836
    3Alliance 3320110736
    4DIOZ 33003414-100

    Poulestanden Roosendaal 10 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 1011001103
    2BSC 710011100

    Poulestanden Roosendaal 10 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alliance 511003123
    2Roosendaal 10100113-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Broekman, JasonTeamspeler
    Deijl, Maikel vanTeamspeler
    Hellemons, DaveyTeamspeler
    Jansen, RobinTeamspeler
    Jochems, JeroenTeamspeler
    Kramers, BartTeamspeler
    Kramers, RobbertTeamspeler
    Luytgaarden, Robin van deTeamspeler
    Oosterhout, Thijs vanTeamspeler
    Rijsbergen, Chris vanTeamspeler
    Roks, AndreTeamspeler
    Vissers, PieterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.