• Hoofdsponsor RKVV Roosendaal
  • Roosendaal 11 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Drooger, NielsOverige stafTeammanager
    Etman, JeroenTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 11:00De Schutters 2 - Roosendaal 11Sportpark Andrie
    29 sep. 09:30Roosendaal 11 - De Fendert 2Sportpark Hulsdonk
    6 okt. 09:30Roosendaal 11 - SC Gastel 7Sportpark Hulsdonk
    13 okt. 10:00BSC 5 - Roosendaal 11Sportpark Vierhoeven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.Roosendaal 11 - NSV 32 - 8
    15 sep.BSC 6 - Roosendaal 113 - 5
  • Poulestanden Roosendaal 11 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSV 3321017987
    2BSC 631119814
    3Cluzona 33102131213
    4Roosendaal 113102818-103

    Poulestanden Roosendaal 11 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC 500000000
    2DIOZ 400000000
    3De Fendert 200000000
    4SC Gastel 700000000
    5SC Kruisland 400000000
    6Nieuw Borgvliet 800000000
    7Noordhoek 300000000
    8Oranje Blauw'14 500000000
    9Roosendaal 1100000000
    10De Schutters 200000000
    11Victoria'03 600000000
    12Virtus 500000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akkeren, Elroy vanTeamspeler
    Buijk, JordiTeamspeler
    Cuba, Ashwin deTeamspeler
    Drooger, NielsTeamspeler
    Etman, JeroenTeamspeler
    Jakobs, AlfredTeamspeler
    Jansens, JeroenTeamspeler
    Jatta, KotuboTeamspeler
    Letter, Robert deTeamspeler
    Moerland, JohanTeamspeler
    Moerland, JoppeTeamspeler
    Nassau, Willem vanTeamspeler
    Raalte, Jordy vanTeamspeler
    Schepers, KevinTeamspeler
    Schepers, WesleyTeamspeler
    Sria, AlaaTeamspeler
    Vermunt, TeunTeamspeler
    Wezenbeek, LarsTeamspeler
    Zomers, StefTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.