• Hoofdsponsor RKVV Roosendaal
  • Roosendaal 12 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jacobsz, YannickOverige stafTeammanager
    Saenthanoo, ChakkrawatOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 11:30Roosendaal 12 - SVC 3Sportpark Hulsdonk
    29 sep. 11:00DEVO 4 - Roosendaal 12Sportpark DEVO
    6 okt. 12:30Roosendaal 12 - Nieuw Borgvliet 9Sportpark Hulsdonk
    13 okt. 09:45SC Gastel 8 - Roosendaal 12Sportpark Blankershove
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.BSC 5 - Roosendaal 126 - 5
    15 sep.Rimboe 3 - Roosendaal 125 - 8
  • Poulestanden Roosendaal 12 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC 5330018999
    2NSV 4320112936
    3Roosendaal 123102171613
    4Rimboe 33003922-130

    Poulestanden Roosendaal 12 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC 600000000
    2DEVO 400000000
    3DIOZ 300000000
    4DOSKO 700000000
    5SC Gastel 800000000
    6SC Kruisland 300000000
    7Nieuw Borgvliet 900000000
    8NSV 500000000
    9Oranje Blauw'14 300000000
    10Roosendaal 1200000000
    11De Schutters 300000000
    12SVC 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    Bartels, NielsTeamspelerVerdediger
    Buuren, Koen vanTeamspelerMiddenvelder
    Crugten, Calvin vanTeamspelerAanvaller
    Dorst, Joep vanTeamspelerVerdediger
    Goos, MarijnTeamspelerMiddenvelder
    Haans, JeffreyTeamspelerMiddenvelder
    Hermes, KevinTeamspelerVerdediger
    Jacobsz, YannickTeamspelerAanvaller
    Klaus, RonaldTeamspelerMiddenvelder
    Kok, GerbenTeamspelerVerdediger
    Koster, WouterTeamspelerVerdediger
    Laan, Machiel van derTeamspelerMiddenvelder
    Manniƫn, MitchellTeamspelerMiddenvelder
    Paape, NickTeamspelerAanvaller
    Peer, Johnno vanTeamspelerMiddenvelder
    Saenthanoo, ChakkrawatTeamspelerDoelverdediger
    Sanden, Pascal van deTeamspelerAanvaller
    Siertsema, WouterTeamspelerMiddenvelder
    Smits, WesleyTeamspelerAanvaller
    Suijkerbuijk, RickTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.