• Hoofdsponsor RKVV Roosendaal
  • Roosendaal 13 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jacobsz, YannickOverige stafTeammanager
    Saenthanoo, ChakkrawatOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 feb. 10:00WVV'67 4 - Roosendaal 13Sportpark De Fortuin
    17 feb. 12:30Roosendaal 13 - ODIO 4Sportpark Hulsdonk
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Roosendaal 13 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC 73300256199
    2Roosendaal 133201266206
    3FC Moerstraten 33102151053
    4NSV 63003044-440

    Poulestanden Roosendaal 13 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 3761031112019
    2Nieuw Borgvliet 5954039182119
    3BSC 696123125619
    4Vivoo 4852153213217
    5METO 4951335171816
    6Grenswachters 2114162246-2413
    7Roosendaal 1394052825312
    8ODIO 4102352024-49
    9Rimboe 2112273349-168
    10DOSKO 78314312926
    11WVV'67 4102081974-556
    12NSV 371242023-35
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    Bartels, NielsTeamspelerVerdediger
    Buuren, Koen vanTeamspelerMiddenvelder
    Dorst, Joep vanTeamspelerVerdediger
    Goos, MarijnTeamspelerMiddenvelder
    Haans, JeffreyTeamspelerMiddenvelder
    Hermes, KevinTeamspelerVerdediger
    Jacobsz, YannickTeamspelerAanvaller
    Klaus, RonaldTeamspelerMiddenvelder
    Koster, WouterTeamspelerVerdediger
    Laan, Machiel van derTeamspelerMiddenvelder
    Paape, NickTeamspelerAanvaller
    Peer, Johnno vanTeamspelerMiddenvelder
    Saenthanoo, ChakkrawatTeamspelerDoelverdediger
    Sanden, Pascal van deTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.