• Hoofdsponsor RKVV Roosendaal
  • Roosendaal 13 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jacobsz, YannickOverige stafTeammanager
    Saenthanoo, ChakkrawatOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 10:00Rimboe 2 - Roosendaal 13Sportpark Rimboe
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.FC Bergen 3 - Roosendaal 133 - 0
    19 mei.Roosendaal 13 - BSC 66 - 5
  • Poulestanden Roosendaal 13 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BSC 73300256199
    2Roosendaal 133201266206
    3FC Moerstraten 33102151053
    4NSV 63003044-440

    Poulestanden Roosendaal 13 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 321174089296055
    2Vivoo 4211434112407245
    3Nieuw Borgvliet 521134488424643
    4METO 421112871442735
    5ODIO 4219395952730
    6DOSKO 72110388582329
    7BSC 62191115273-2128
    8NSV 32183106354927
    9Roosendaal 132162135471-1720
    10Grenswachters 22162133281-4920
    11Rimboe 22143145286-3415
    12WVV'67 421401736139-10312
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    Bartels, NielsTeamspelerVerdediger
    Buuren, Koen vanTeamspelerMiddenvelder
    Dorst, Joep vanTeamspelerVerdediger
    Goos, MarijnTeamspelerMiddenvelder
    Haans, JeffreyTeamspelerMiddenvelder
    Hermes, KevinTeamspelerVerdediger
    Jacobsz, YannickTeamspelerAanvaller
    Klaus, RonaldTeamspelerMiddenvelder
    Kok, GerbenTeamspelerVerdediger
    Koster, WouterTeamspelerVerdediger
    Laan, Machiel van derTeamspelerMiddenvelder
    Paape, NickTeamspelerAanvaller
    Peer, Johnno vanTeamspelerMiddenvelder
    Saenthanoo, ChakkrawatTeamspelerDoelverdediger
    Sanden, Pascal van deTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.