• Roosendaal 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gerritsen, RobTechnische stafTrainer/coach
    Overveld, Lars vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Vogel, KeesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 11:00Uno Animo 2 - Roosendaal 2Sportpark de Klokkenberg
    31 okt. 11:30Roosendaal 2 - SVSSS 2Sportpark Hulsdonk
    7 nov. 11:30FC Tilburg 2 - Roosendaal 2Sportpark Spoordijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Roosendaal 2 - Waspik 28 - 1
    17 okt.GSBW 2 - Roosendaal 21 - 1
  • Poulestanden Roosendaal 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RWB 23300122109
    2SVSSS 233008179
    3Roosendaal 2321011387
    4TSV Gudok 232109367
    5GSBW 242117347
    6Uno Animo 231206515
    7RKDVC 331028533
    8Bavel 2410347-33
    9DIA 23012310-71
    10Waspik 23003116-150
    11FC Tilburg 24004014-140

    Poulestanden Roosendaal 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Gastel 221105414
    2Roosendaal 221014403
    3Victoria'03 2201134-11
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bezooijen, Rick vanTeamspeler
    Brinke, Luuk tenTeamspeler
    Deijkers, JimmyTeamspeler
    Geest, Joost van derTeamspeler
    Gerritsen, YouriTeamspelerVerdediger
    Leeuwen, Stefan vanTeamspelerMiddenvelder
    Nollen, JordiTeamspeler
    Nooij, JulianTeamspelerAanvaller
    Sangers, RogierTeamspeler
    Schouten, QuincyTeamspeler
    Tielen, RexTeamspelerMiddenvelder
    Unen, Thom vanTeamspeler
    Veraart, KevinTeamspeler
    Vriens, PederTeamspelerDoelverdediger
    Wit, Rik deTeamspelerVerdediger

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.