• Hoofdsponsor RKVV Roosendaal
  • Roosendaal 7 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dam, YannickOverige stafTeammanager
    Tiggelen, Riny vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 10:30Rood-Wit W 4 - Roosendaal 7Sportpark De Gagelrijzen
    25 nov. 12:30Roosendaal 7 - SC Hoge Vucht 2Sportpark Hulsdonk
    2 dec. 10:00Unitas'30 6 - Roosendaal 7Sportpark De Lage Banken
    9 dec. 12:30Roosendaal 7 - SC Gastel 4Sportpark Hulsdonk
    16 dec. 12:00Baronie 7 - Roosendaal 7Sportpark De Blauwe Kei
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 nov.Roosendaal 7 - Vivoo 31 - 0
    11 nov.Roosendaal 7 - Nieuw Borgvliet 41 - 0
  • Poulestanden Roosendaal 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuw Borgvliet 33300295249
    2FC Bergen Zondag 23201171076
    3Roosendaal 73102211-93
    4HSC'28 33003426-220

    Poulestanden Roosendaal 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal 766001221018
    2Rood-Wit W 465101641216
    3SC Gastel 44400167912
    4Internos 264021812612
    5Baronie 753111751210
    6Vivoo 36303181629
    7Beek Vooruit 56213141317
    8Nieuw Borgvliet 47214212107
    9Hoeven 372051319-66
    10SC Hoge Vucht 23012515-101
    11DSE 35014621-151
    12Unitas'30 670071334-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Jeroen van denTeamspeler
    Broek, Viktor van denTeamspeler
    Dam, YannickTeamspeler
    Dirven, MikeTeamspeler
    Ham, Erwin vanTeamspeler
    Ham, Marco vanTeamspeler
    Heijmans, MartinTeamspeler
    Hoon, Kevin deTeamspeler
    Keiser, Ruud deTeamspeler
    Kil, MelvinTeamspeler
    Oorschot, Jeroen vanTeamspeler
    Palings, JeroenTeamspeler
    Pilger, ErikTeamspeler
    Rademakers, BasTeamspeler
    Rademakers, RobTeamspeler
    Tiggelen, Riny vanTeamspeler
    Wageningen, Tim vanTeamspeler
    Wit, Dominique deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.