• Hoofdsponsor RKVV Roosendaal
  • Roosendaal JO13-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Geest, Joost van derTechnische stafTrainer
    Jongbloed, NickOverige stafTeammanager
    Konings, JackOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 11:00Quick Boys JO13-1 - Roosendaal JO13-1Sportpark Nieuw Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Westlandia JO13-1 - Roosendaal JO13-18 - 0
    18 mei.Roosendaal JO13-1 - HBS JO13-10 - 2
  • Poulestanden Roosendaal JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westlandia JO13-121182164164856
    2Quick Boys JO13-121153367224548
    3Feyenoord JO1221152472274547
    4Feyenoord, sc JO13-121152464244047
    5TOGB JO13-121116464323239
    6HBS JO13-1217682328-527
    7Spijkenisse JO13-12172124148-723
    8OJC ROSMALEN JO13-12164112248-2622
    9Baronie JO13-12153133174-4318
    10Smitshoek JO13-12152142142-2117
    11Barendrecht JO13-12130181156-459
    12Roosendaal JO13-12122171174-638

    Poulestanden Roosendaal JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'30 JO13-13300215169
    2MOC'17 JO13-13201181266
    3Roosendaal JO13-13012616-101
    4Halsteren JO13-13012517-121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hiddouch, MhamedTeamspeler
    Kas, JelteTeamspeler
    Keller, JamieTeamspeler
    Koevoet, StanTeamspeler
    Konings, KarstenTeamspeler
    Loon, Jayden vanTeamspeler
    Makhout, SofianTeamspeler
    Mesmudi, MohamedTeamspeler
    Mol, KickTeamspeler
    Steers, DaanTeamspeler
    Wielaard, SenneTeamspeler
    Zitteren, Tjeu vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.